Nawigacja GPS z mapą Europy

Oryginalna, aktualna AutoMapa Polska + Europa

  • Błyskawiczne wyznaczanie trasy.
  • Innowacyjny system kontroli jasności ekranu. Wbudowany czujnik natężenia światła analizuje poziom nasłonecznienia i automatycznie koryguje intensywność podświetlenia ekranu.
  • Zastosowanie transmitera FM w nawigacji daje możliwość wykorzystanie radia samochodowego jako głośników. Znakomitym rozwiązaniem jest możliwość jednoczesnej transmisji do radia komunikatów oprogramowania do nawigacji oraz muzyki kiedy słyszymy komunikat skręć w lewo muzyka jest automatycznie przyciszana, dzięki czemu komunikaty nie są tłumione przez muzykę a kierowca z łatwością trafia do celu.
  • Funkcjonalność urządzenia wspiera wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. W połączeniu z telefonem komórkowym nawigacja zyskuje dodatkową użyteczność: zastępuje zestaw głośnomówiący i umożliwia korzystanie z Internetu. Odbieranie i wykonywanie połączeń, import do urządzenia książki adresowej, przeglądanie stron internetowych.
  • Przy połączeniu z telefonem komórkowym możliwa jest funkcja TRAFFIC. W przypadku korka na drodze, nawigacja sama oblicza trasy alternatywne, informuje Cię o możliwej oszczędności czasu wynikającej z wybrania innej trasy.

CENNIK


Do 7dni - 10 zł/doba
Do 14 dni - 8 zł/doba
Do 21 dni - 7 zł/doba


POWRÓT