O Nas

Świadomi potrzeb osób, które prowadzą aktywny tryb życia, jeżdżą na wakacje lub potrzebują dodatkowej przestrzeni bagażowej postanowiliśmy otworzyć Wypożyczalnię Boxów. Oferujemy wynajem boxów, bagażników bazowych, uchwytów rowerowych oraz narciarskich w Warszawie.  Posiadamy sprzęt najwyższej jakości, którą gwarantuje jego producent - marka THULE. Cechuje go bezawaryjność, aerodynamiczny kształt i unikalny system zabezpieczeń przed otwarciem. Ponadto, oferujemy Państwu również możliwość wykupienia krótkoterminowego UBEZPIECZENIA ASSISTANCE na czas podróży. 

Wszystkie informacje dotyczące kosztów wynajmu oraz rezerwacji boxów znajdą Państwo na naszej stronie. Mamy pełne zaufanie do naszych klientów, dlatego NIE POBIERAMY KAUCJI. Zarezerwowany przez Państwa sprzęt, montowany jest w przygotowanym i zadaszonym miejscu, w zimę nigdy pod gołym niebem. Bierzemy pełną odpowiedzialność za darmowy montaż oraz za jakość sprzętu. Oferujemy także dojazd do klienta oraz darmowy montaż sprzętu w dogodnym miejscu.

Dla osób wybierających się w dłuższą podróż oferujemy możliwość wypożyczenia nawigacji samochodowej GPS z Automapą całej Europy oraz możliwość wypożyczenia CB radia z anteną. Gwarantujemy, że z naszym sprzętem każdy dojedzie do celu.

Znajdujemy się w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ulicy Paganiniego 12, w dzielnicy Włochy. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zachęcamy do kontaktu pod numerem 504 70 60 89.