KRÓTKO O NAS

O naszej wypożyczalni boksów dachowych

Świadomi potrzeb osób, które prowadzą aktywny tryb życia, jeżdżą na wakacje lub potrzebują dodatkowej przestrzeni bagażowej postanowiliśmy otworzyć Wypożyczalnię Boxów. Oferujemy wynajem boxów, bagażników bazowych, uchwytów rowerowych oraz narciarskich w Warszawie. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości, którą gwarantuje jego producent – marka THULE. Cechuje go bezawaryjność, aerodynamiczny kształt i unikalny system zabezpieczeń przed otwarciem.

Wszystkie informacje dotyczące kosztów wynajmu oraz rezerwacji boxów znajdą Państwo na naszej stronie.

Posiadamy szeroką gamę belek bazowych oraz kitów dedykowanych do poszczególnych modeli aut. Nie pobieramy zaliczek – wyjątek stanowią przypadki, gdy niezbędny jest zakup dodatkowego sprzętu w celu zrealizowania usługi. Montaż jest darmowy. Bierzemy za niego pełną odpowiedzialność i ręczymy za wysoką jakość oferowanego sprzętu. Świadczymy także usługę dojazdu do klienta.

Nasza siedziba znajduje się w dzielnicy Włochy przy ul. Paganiniego 12, niedaleko Factory Ursus. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zachęcamy do kontaktu pod numerem 504 70 60 89.

Wypożyczalnia boxów dachowych THULE Warszawa

Zarezerwuj sprzęt

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności potrzebnego sprzętu. Jeśli planują Państwo wyjazd z wyprzedzeniem minimum tygodniowym, preferujemy kontakt mailowy. W wiadomości prosimy podać ramy czasowe wynajmu, model, typ oraz rocznik samochodu.

JAKOŚĆ

Nasz sprzęt

Sprzęt tylko firmy THULE

Otwieranie dwustronne we wszystkich boxach

Zamykanie zamkiem centralnym

OPINIE

Zaufanie klientów

"Błyskawiczny montaż i demontaż o umówionej godzinie, bez żadnego czekania. Super kontakt, zero problemów i dobre ceny. Mając w ciągu roku jeden-dwa wyjazdy, na który potrzebny jest box i nie mając specjalnie miejsca na jego przechowywanie, taki wynajem to najlepsza i najwygodniejsza opcja. Polecam! Sam na pewno skorzystam jeszcze nie raz."
Wojciech Zarzyka
"Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym tą wypożyczlnię. Super miła , błyskawiczną i fachową obsługa. Duży wybór sprzętu. Korzystałem w ostatnich dwóch miesiącach dwa razy i za każdym razem wszystko super. Ceny wypożyczenia moim zdaniem bardzo przystępne a jakość sprzętu na najwyższym poziomie. Jeszcze raz gorąco polecam to miejsce."
Piotr Stępień
"Bardzo polecam! Wypożyczam od lat, zarówno latem - bagażnik rowerowy na hak, jak i zimą - boks na narty z belkami. Szybki i sprawny montaż, bagażniki zawsze w świetnym stanie, niezniszczone, Thula wiec wysoka jakość. Właściciel miły i rzeczowy, zawsze dobrze doradzi. Uważam ze dobre ceny, nie opłaca się kupować. Poleciłem kilku znajomym, polecam i Państwu!!!"
Robert Molis

Nasza firma oferuje wynajem boksów dachowych, belek oraz bagażników rowerowych i narciarskich.

Jeżeli zakup nowego boxa jest nieopłacalny lub brakuje miejsca do jego przechowywania, warto sprawdzić ofertę naszej wypożyczalni.

Na skróty

© 2024 wypozyczalniaboxow.pl |  Wynajem boksów dachowych, bagażników rowerowych i narciarskich | Warszawa